Singiel mężczyzn ZIMA/LATO 2017/18 - Korty Sulejówek

Uwaga: Ranking Punktowy od 10.10.2017r. obejmuje także wyniki z turniejów.

{ ta aktualizacja nie obejmuje jeszcze wyników "Turnieju Marszałka 2018" }
Singiel Mężczyzn
Rozgrywki ZIMA/LATO 2017/18 Ranking Punktowy – Singiel Mężczyzn
Stan na: 18.06.2018 g. 10:00
`NAZWISKOIMIĘMSety l.s.Sety wygr. x MGemy wygr. x MRóżnica setów% wygr. setówRóżnica gemówsuma gemów
pkt.pkt.
1GrudzińskiMarcin1,19756,1484,0552,624856
2NowakMaciej1,33635,1252,21875,068320
3MaickiMichał1,16229,7260,7-843,5-37511
4KowalczykBeata1,502622,5195,0457,737223
5KostrzewaAdam1,02522,0147,01988,069225
6SmoleńskiWojciech1,03720,0178,0354,117339
7MakarukJarosław1,12417,6143,0866,746214
8GrudzińskiWojciech1,03616,0164,0-444,4-9337
9WichrowskiPaweł1,02915,0136,0151,715257
10UrbańskiPaweł1,0259,084,0-736,0-29197
11ZdanowiczIwona1,50189,067,5-633,3-37127
12ZdanowiczWojciech1,0148,070,0257,116124
13TokarczykJacek1,3126,594,9-241,77139
14ZdanowiczLech1,6116,472,0-336,4-16106
15PrończukRoman1,286,051,6262,51274
16KorczakPiotr1,475,649,0157,1169
17GryziakPatryk1,155,536,35100,02739
18WąsowskiMarek1,284,839,6050,0-773
19NazarczukDariusz1,373,939,0-10,0-262
20AnusiewiczMaciej1,283,638,4-237,5-1175
21KowalczykArtur1,153,335,2160,0955
22KawałkoKamil1,0113,034,0-527,3-1987
23ChrzanowskiHubert1,063,028,0050,0155
24LiszkiewiczMarek1,4122,856,0-816,7-31111
25BednarzBogusław1,442,826,6050,0-139
26ZagubieńArtur1,392,637,7-522,2-2583
27KsiężopolskiKarol1,222,414,42100,0618
28SzymańskiGrzegorz1,132,215,410,0226
29OlejarczykKrzysztof1,122,213,22100,01014
30JabłońskiRafał1,052,018,0-140,0-339
31MisiewiczMateusz1,052,017,0-140,0-337
32DębiecPaweł1,022,012,02100,0717
33PogodaMariusz1,032,09,0166,7117
34SorsaCezary1,321,314,3050,0220
35ŻbikowskiBartosz1,031,016,0-133,3-133
36MoneckiŁukasz1,011,06,01100,0-113
37OraczewskiKrzysztof1,620,09,6-20,0-618
38RoguskiLeszek1,120,07,7-20,0-620
39StrzyczkowskiMaciej1,010,07,0-10,0113
40SłodowikRafał1,010,06,0-20,0-618
41DębskiKonrad1,020,05,0-20,0-717
42RumowskiPaweł1,130,01,1-30,0-1719
DLA PAŃstały M = 1,50
suma M47,5
średnia M1,13