Chronologicznie wyniki kroczącego Rankingu Punktowego Rozgrywek ZIMA 2017 – LATO 2018
Aktualizacja: 24.05.2018 g.22:00

Najnowsze wyniki 2017/18
Data Kat. Kto?  z Kim ? Wynik meczu Set 1 Set 2 Set 3 / STie-break nr gry ch.
23.05 chall Grudziński Wojciech Maicki Michał 2:0 6:2 6:4 59
20.05 sk Zdanowicz Iwona Urbańska Marta 2:0 6:0 6:1
20.05 sm Gryziak Patryk Kostrzewa Adam 1:0 9:4
19.05 sm Korczak Piotr Tokarczyk Jacek 1:0 6:2
18.05 chall Nowak Maciej Grudziński Marcin 2:1 6:3 2:6 6:4 58
18.05 sm Kowalczyk Beata Smoleński Wojciech 2:0 6:3 6:2
18.05 chall Gryziak Patryk Wąsowski Marek w.o. 6:0 6:0 57
16.05 dm/dk Kowalczyk Beata / Zdanowicz Iwona Nowakowski Waldemar / Pośnik Ryszard 2:1 3:6 7:5 6:4
14.05 chall Grudziński Marcin Maicki Michał 2:1 6:7(5) 7:5 10:8
14.05 dm Nowak Maciej / Głogowski Dariusz Dzido Robert / Zdanowicz Lech 1:0 6:3
14.05 dm Głogowski Dariusz / Dzido Robert Zdanowicz Lech / Nowak Maciej 1:0 6:4
14.05 dm Nowak Maciej / Dzido Robert Głogowski Dariusz / Zdanowicz Lech 1:0 6:4
13.05 sm Kostrzewa Adam Smoleński Wojciech 2:0 6:4 6:2
13.05 mx Kawałko Kamil / Zdanowicz Wojciech Kowalczyk Beata / Zdanowicz Iwona 1:0 6:2
13.05 mx Kowalczyk Beata / Kawałko Kamil Zdanowicz Iwona / Zdanowicz Wojciech 1:0 6:2
13.05 mx Kowalczyk Beata / Zdanowicz Wojciech Zdanowicz Iwona / Kawałko Kamil 1:0 7:5
13.05 sm Zdanowicz Iwona Roguski Leszek 2:0 7:5 6:1
13.05 chall Bednarz Bogusław Liszkiewicz Marek 2:0 7:5 6:3 56
11.05 chall Makaruk Jarosław Grudziński Marcin 2:1 6:2 3:6 6:2 55
9.05 chall Maicki Michał Urbański Paweł 2:1 6:4 4:6 11:9 54
9.05 chall Kowalczyk Beata Zdanowicz Iwona 2:0 6:1 6:1 53
8.05 chall Nowak Maciej Grudziński Wojciech 2:0 6:3 6:2 52
7.05 chall Grudziński Marcin Nowak Maciej 2:1 6:7(5) 6:2 11:9 51
6.05 sm Grudziński Marcin Zdanowicz Iwona 2:0 6:1 6:2 6:3
6.05 dk Bauc Elżbieta / Zdanowicz Iwona Chojnowska Helena / Klamczyńska Joanna 2:1 2:6 6:3 10:8
5.05 mx Zdanowicz Iwona / Kawałko Kamil Borowy Beata / Magiera Artur 2:0 6:2 7:6 6:4
4.05 chall Nowak Maciej Maicki Michał 2:1 4:6 7:5 6:0 50
4.05 sk Zdanowicz Iwona Urbańska Marta 2:0 6:4 6:2
3.05 chall Grudziński Marcin Grudziński Wojciech 2:0 6:2 6:1 49
29.04 chall Grudziński Marcin Maicki Michał 2:1 6:1 6:7(5) 6:4 48
26.04 dm Grudziński Marcin / Nowakowski Waldemar Głogowski Dariusz / Dzido Robert 1:0 7:6(4)
26.04 dm Nowakowski Waldemar / Głogowski Dariusz Dzido Robert / Grudziński Marcin 1:0 6:2
26.04 dm Głogowski Dariusz / Grudziński Marcin Nowakowski Waldemar/Dzido Robert 1:0 6:4
25.04 chall Grudziński Marcin Nowak Maciej 2:1 6:7(6) 6:4 11:9 47
22.04 sm Urbański Paweł Korczak Piotr 1:0 6:2
21.04 chall Grudziński Marcin Kawałko Kamil 2:0 6:1 7:5 46
20.04 chall Grudziński Wojciech Urbański Paweł 2:0 6:1 6:1 45
18.04 dm/mx Dąbrowski Grzegorz / Zdanowicz Wojciech Kędzia Grzegorz / Zdanowicz Iwona 1:0 6:3
18.04 dm/mx Zdanowicz Wojciech / Kędzia Grzegorz Zdanowicz Iwona / Dąbrowski Grzegorz 1:0 6:2
18.04 dm/mx Zdanowicz Iwona / Zdanowicz Wojciech Kędzia Grzegorz / Dąbrowski Grzegorz 1:0 6:4
18.04 chall Makaruk Jarosław Grudziński Marcin 2:1 6:0 4:6 6:4 44
16.04 dm Głogowski Dariusz / Pośnik Ryszard Dzido Robert / Grudziński Marcin 1:0 6:1
16.04 dm Grudziński Marcin / Pośnik Ryszard Głogowski Dariusz / Dzido Robert 1:0 6:1
16.04 dm Dzido Robert / Pośnik Ryszard Grudziński Marcin / Głogowski Dariusz 1:0 6:2
15.04 dm/mx Zdanowicz Iwona / Smoleński Wojciech Kawałko Kamil / Urbański Paweł 3:0 6:2 6:4 7:5
15.04 chall Nowak Maciej Grudziński Marcin 2:1 6:3 3:6 7:6(5) 43
13.04 dm/mx Grudziński Marcin / Wichrowski Paweł Zdanowicz Iwona / Zdanowicz Wojciech 2:1 6:3 2:6 6:2
13.04 DM Pośnik Ryszard / Chróst Winicjusz Borawski Jerzy / Nowakowski Waldemar 1:0 6:1 6:1
13.04 dm Borawski Jerzy / Pośnik Ryszard Nowakowski Waldemar / Chróst Winicjusz 1:0 6:0
13.04 dm Nowakowski Waldemar / Pośnik Ryszard Chróst Winicjusz / Borawski Jerzy 1:0 6:0
11.04 dm Borawski Jerzy / Chróst Winicjusz Zdziennicki Dariusz / Borawski Zbigniew 1:0 6:0
11.04 dm Zdziennicki Dariusz / Chróst Winicjusz Borawski Jerzy / Borawski Zbigniew 1:0 6:4
11.04 sm Zdanowicz Lech Wichrowski Paweł 1:0 6:4
10.04 chall Dębiec Paweł Dębski Konrad 2:0 6:4 6:1
08.04 sm Kostrzewa Adam Smoleński Wojciech 1:0 7:5 5:3 42
6.04 dm Pośnik Ryszard / Borawski Jerzy Nowakowski Waldemar / Chróst Winicjusz 1:0 7:5
6.04 dm Nowakowski Waldemar / Pośnik Ryszard Borawski Jerzy / Chróst Winicjusz 1:0 7:5
4.04 chall Grudziński Marcin Wichrowski Paweł 2:0 6:2 6:2
4.04 dm Borawski Zbigniew / Chróst Winicjusz Borawski Jerzy / Zdziennicki Dariusz 1:0 6:4
4.04 dm Chróst Winicjusz / Borawski Jerzy Zdziennicki Dariusz / Borawski Zbigniew 1:0 6:1
4.04 dm Zdziennicki Dariusz / Chróst Winicjusz Borawski Zbigniew / Borawski Jerzy 1:0 6:4
25.03 chall Grudziński Wojciech Grudziński Marcin 2:1 0:6 6:3 6:3 41
25.03 sm Kostrzewa Adam Smoleński Wojciech 1:0 6:2
24.03 sm Tokarczyk Jacek Korczak Piotr 1:0 6:0