Lato w mieście 2017
23 marca 2017
Lexus OPEN Mikst 2017
21 czerwca 2017
Aktualizacja 9.06 g.23:00
  • JUŻ …JUTRO !
  • W sobotę 10 czerwca, godz. 8:00 – 18:00, oraz w niedzielę 11 czerwca godz. 10:00 – 16:00 (finały)
  • Jubileuszowy XX Turniej „topSpin” Singiel Gender Open z okazji X Biegu Marszałka
  • Eliminacje: wt.-pt. oraz w sobotę 10.06 od godz 8:00
  • ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

 

SPIS TREŚCI:

A. ZASADY TURNIEJU (aktualizacja: 4.06 g.16:30)

B. LISTA ZGŁOSZEŃ  (aktualizacja: 6.06 g.20:00)

C. PLAN GIER (aktualizacja: 4.06 g.20:00)

D. LISTA KWALIFIKACYJNA (aktualizacja: 4.06 g.21:00)

E. ZESTAWIENIE PAR ELIMINACJI 1/32 

F. ZESTAWIENIE PAR ELIMINACJI 1/16

G. WYNIKI ELIMINACJI 1/32  (aktualizacja: 9.06 g.22:30)

H. AKTUALNY STAN ROZGRYWEK 1/64 i 1/32 (aktualizacja: 9.06 g.22:30)

I. WYNIKI LOSOWANIA GRUP 4 x 4 (1/8)

 

A. LISTA KWALIFIKACYJNA I ELIMINACJE

Turniej będzie rozgrywany systemem mieszanym grupowo (4 x 4 w fazie 1/8) oraz pucharowym (1/4, 1/2 finał)

Eliminacje 1/32 oraz baraże  1/16 będą rozgrywane w w systemie pucharowym.

 

PIERWSZA 8-ka z CHALLENGE na dzień 4.06 g.24:00, będzie rozstawiona w grupach A-B-C-D:

na I miejscach gracze z listy kwalifikacyjnej  z miejsc 1-4  (przydział do grupy ( A-B-C-D) – losowy)

na II miejscach gracze z listy kwalifikacyjnej z miejsc 5-8 (przydział do grupy ( A-B-C-D) – losowy. LOSOWANIE odbędzie się 8.06 o godz 21:00 w obecności Prezesa, Dyrektora Turnieju oraz Wysokiego Przedstawiciela Zawodników :-).

Gracze z miejsc 9-16  z listy kwalifikacyjnej, grają eliminacje w fazie 1/16 z graczami 17-24 (1 mecz) o miejsca III i IV w grupach ( A-B-C-D). Przydział do grup – losowy.

Wcześniej, gracze z miejsc 17-24   z listy kwalifikacyjnej, oraz pozostali ze zgłoszeń (miejsca 25-32) i z dziką kartą,

grają  w fazie 1/32  1 mecz eliminacyjny  o wejście do 1/16 finału, i prawo gry o wejście do rozgrywek grupowych.

 

Lista kwalifikacyjna dla graczy z miejsc 1-8  z challenge jest tożsama z listą challenge (po uwzględnieniu rezygnacji niektórych graczy z udziału w turnieju).

Lista kwalifikacyjna dla graczy z miejsc 9+ powstanie przez dodanie do siebie numerów miejsc z obu list (Challenge i Ranking) i podzieleniu przez 2. Wynik zaokrągla się i powiększa o 8 (o pierwszą ósemkę). W przypadku równego wyniku, decyduje wyższe miejsce na liście Challenge.

 

B. LISTA ZGŁOSZONYCH GRACZY.

W turnieju udział potwierdzili:

(aktualizacja: 6.06, g. 20:00)
1 Bednarz Bogusław
2 Gaertig Andrzej
3 Grudziński Marcin
4 Grudziński Wojciech
5 Kabulska Agnieszka
6 Kawałko Kamil
7 Korczak Piotr
8 Kostrzewa Adam
9 Kozak Piotr
10 Księżopolski Karol
11 Liszkiewicz Marek
12 Maicki Michał
13 Makaruk Jarosław
14 Monecki Łukasz
15 Nazarczuk Dariusz
16 Nowak Maciej
17 Olejarczyk Krzysztof
18 Olejarczyk jr Paweł
19 Pochrzęst Maciej
20 Pośnik Ryszard
21 Skriabin Daniel
22 Smoleński Wojciech
23 Sorsa Cezary
24 Sobieszek Włodzimierz
25 Spadarzewski Piotr
26 Strzyczkowski Maciej
27 Tokarczyk Jacek
28 Tomin Mladen
29 Urbański Paweł
30 Wąsowski Marek
31 Wichrowski Paweł
32 Zagubień Artur
33 Zdanowicz Wojciech
34 Zdanowicz Lech
35 Zdanowicz Iwona
36 Żbikowski Bartosz

C. PLAN GIER

Wt.-pt. oraz sobota  10.06. godz. 8-12:30   ELIMINACJE 1/32 i 1/16

Sobota  10.06. godz. 12:30   ROZGRYWKI 1/8 (w 4 grupach x 4 graczy)

Niedziela  11.06. godz. 10-16:00  FINAŁY  (1/4, 1/2 i finał)

 

D. LISTA KWALIFIKACYJNA

(aktualizacja: 6.06, g. 20:00)
LISTA KWALIFIKACYJNA
Nr NAZWISKO IMIĘ Q-Rank
1 Grudziński Marcin 2,5
2 Makaruk Jarosław 3
3 Kostrzewa Adam 3,5
4 Zdanowicz Wojciech 4
5 Nowak Maciej 4
6 Kabulska Agnieszka 7
7 Kawałko Kamil 7,5
8 Grudziński Wojciech 11,5
9 Pochrzęst Maciej 11,5
10 Maicki Michał 14
11 Księżopolski Karol 14,4
12 Zdanowicz Lech 14,5
13 Urbański Paweł 14,5
14 Smoleński Wojciech 15,4
15 Liszkiewicz Marek 15,5
16 Bednarz Bogusław 17
17 Strzyczkowski Maciej 18
18 Wichrowski Paweł 19
19 Żbikowski Bartosz 19,5
20 Tokarczyk Jacek 21
21 Wąsowski Marek 23
22 Monecki Łukasz 23
23 Olejarczyk Krzysztof 24,5
24 Korczak Piotr 26
25 Zagubień Artur 26
26 Nazarczuk Dariusz 32
27 Kozak Piotr 32
28 Spadarzewski Piotr 32
29 Tomin Mladen 32
30 Sorsa Cezary 32
31 Sobieszek Włodzimierz 32
32 Pośnik  Ryszard 32
33 Olejarczyk jr Paweł 32
34 Gaertig Andrzej 32
35  Skriabin  Daniel  32

Gracze z miejsc 17-34 grają eliminacje 1/32 W SOBOTĘ, od godz  g. 8:00

Gracze z miejsc 9-16 grają 1/16 W SOBOTĘ, nie wcześniej niż od g. 10:30

Gracze z miejsc 1-8 grają 1/8 W SOBOTĘ, nie wcześniej niż od g. 12:30

LOSOWANIE par eliminacyjnych 1/32, baraży oraz 1/16 – poniedziałek 5.06 godz. 20:00

 ——————————————————————————————————-

E. ZESTAWIENIE PAR ELIMINACJI 1/32 (wt-pt, oraz sobota 10.06 g.8:00)

Zestawienie par eliminacji 1/32. Jako pierwsze zostaną rozegrane mecze 6pe oraz 9pe.

Gry 4e oraz 5e odbędą się po rozegraniu gier 6pe oraz 9pe.

W razie potrzeby, mecze eliminacyjne mogą być rozegrane przed 10.06.

Mecze eliminacyjne 1/32 rozgrywane są do wygrania jednego seta od stanu 0:0 w gemach, a przy  stanie 6:6 w gemach – tiebreak do 7 z przewagą 2 pkt.

1e Sorsa Cezary Żbikowski Bartosz
2e Olejarczyk Krzysztof Tokarczyk Jacek
3e Sobieszek Włodzimierz Nazarczuk Dariusz
4e Geartig Andrzej ze zw. 9pe
5e Maya Oskar ze zw. 6pe
6 pe Wąsowski Marek Kozak Piotr
7e Wichrowski Paweł Tomin Mladen
8e Spadarzewski Piotr Monecki Łukasz
9 pe Korczak Piotr Zagubień Artur
10e Olejarczyk jr Paweł Skriabin Daniel

 

 

 ———————————————————————————————————

F. ZESTAWIENIE PAR ELIMINACJI 1/16 (sobota 10.06 g.10:30)

Mecze tej fazy  (1/16) będą rozgrywane po zakończeniu meczów fazy 1/32, nie wcześniej niż od g. 10:30

Mecze eliminacyjne 1/16 rozgrywane są do wygrania jednego seta od stanu 0:0 w gemach, a przy  stanie 6:6 w gemach – tiebreak do 7 z przewagą 2 pkt.

ozn. meczu / w fazie 1/16  
nr karty losowania kto ? z kim?
16a            /         1 Pochrzęst Maciej ze zw. 1e
16b           /         2 Maicki Michał ze zw. 2e
16c           /         3 Księżopolski Karol ze zw. 8e
16d          /          4 Zdanowicz Lech ze zw. 4e
16e          /          5 Urbański Paweł ze zw. 10e
16f          /           6 Smoleński Wojciech ze zw. 5e
16g         /           7 Liszkiewicz Marek ze zw. 7e
16h         /           8 Bednarz Bogusław ze zw. 3e

Po rozegraniu powyższych meczów (z tabel E i F), rozpoczną się rozgrywki grupowe 4 x 4.

G. WYNIKI ELIMINACJI 1/32 i 1/64 :

2e   Olejarczyk Krzysztof vs Tokarczyk Jacek  6:1

6pe Kozak Piotr vs Wąsowski Marek 3:6 / 7:5 / 7:6 (8)

1e   Sorsa Cezary vs Żbikowski Bartosz 6:3 / 6:3

8e  Monecki Łukasz vs Spadarzewski Piotr  6:3

9pe Korczak Piotr vs Zagubień Artur 6:4

(trwają…)

H. AKTUALNY STAN ROZGRYWEK 1/32 i 1/64  (i terminy gier w sobotę 9.06. ca:)

ozn. meczu / w fazie 1/16      
nr karty losowania kto ? z kim? czyli z: termin gry ca:
16a            /         1 Pochrzęst Maciej ze zw. 1e Sorsa Cezary mecz ok. g. 11:45
16b            /         2 Maicki Michał ze zw. 2e Olejarczyk Krzysztof mecz ok. g. 9:00
16c            /         3 Księżopolski Karol ze zw. 8e Monecki Łukasz mecz ok. g. 11:00
16d           /          4 Zdanowicz Lech ze zw. 4e mecz ok. g. 10:30
16e           /          5 Urbański Paweł ze zw. 10e mecz ok. g. 10:00
16f           /           6 Smoleński Wojciech ze zw. 5e mecz ok. g. 11:30
16g          /           7 Liszkiewicz Marek ze zw. 7e mecz ok. g.12:00
16h          /           8 Bednarz Bogusław ze zw. 3e mecz ok. g. 9:45
w fazie 1/32  z kim?  czyli z:  termin gry ca:
5e Maya Oskar ze zw. 6pe Kozak Piotr mecz ok. g. 9:30
4e Geartig Andrzej ze zw. 9pe Korczak Piotr mecz ok. g. 8:45
10e Olejarczyk Paweł Skriabin Daniel mecz o g. 8:15
9pe Korczak Piotr   Zagubień Artur odbył się
7e Wichrowski Paweł Tomin Mladen mecz ok. g. 11:00
3e Sobieszek Włodzimierz Nazarczuk Dariusz mecz ok. g. 8:00

I. WYNIKI LOSOWANIA GRUP 4 x 4 (1/8)

Faza 1/8 : gry 4 x 4        
grupa/koszyk GRUPA I GRUPA II GRUPA III GRUPA IV
z rozstawienia 1-4 Grudziński Marcin Makaruk Jarosław Kostrzewa Adam Zdanowicz Wojciech
z dolosowania 5-8 Nowak Maciej Kabulska Agnieszka Grudziński Wojciech Kawałko Kamil
z dolosowania 16a-16d 16b 16c 16a 16d
z dolosowania 16e-16h 16g 16f 16e 16h