Uwaga: Ranking Punktowy obejmuje wyniki z Turniejów 2017.

Singiel Mężczyzn
Rozgrywki LATO 2017 Ranking Punktowy – Singiel Mężczyzn
Stan na: 15.09.2017 g. 17:00
` NAZWISKO IMIĘ M Sety l.s. Sety wygr. x M Gemy wygr. x M Różnica setów % wygr. setów Różnica gemów suma gemów
pkt. pkt.
1 Makaruk Jarosław 1,1 58 55,0 369,6 42 86,2 134 538
2 Grudziński Marcin 1,1 91 49,5 445,5 -1 49,5 -9 819
3 Maicki Michał 1,1 94 40,7 391,6 -20 39,4 -119 831
4 Nowak Maciej 1,3 36 35,1 253,5 18 75,0 60 330
5 Zdanowicz Wojciech 1,0 41 29,0 219,0 17 70,7 74 364
6 Pochrzęst Maciej 1,5 48 28,5 262,5 -10 39,6 -36 386
7 Kabulska Agnieszka 1,50 27 22,5 187,5 3 55,6 17 233
8 Kostrzewa Adam 1,0 26 22,0 150,0 18 84,6 94 206
9 Grudziński Wojciech 1,0 64 18,0 251,0 -28 28,1 -90 592
10 Kowalczyk Beata 1,50 13 16,5 105,0 9 84,6 39 101
11 Kawałko Kamil 1,0 25 15,0 118,0 5 60,0 20 216
12 Liszkiewicz Marek 1,4 36 12,6 147,0 -18 25,0 -84 294
13 Smoleński Wojciech 1,0 18 12,0 99,0 6 66,7 20 178
14 Urbański Paweł 1,0 26 12,0 100,0 -2 46,2 -18 218
15 Wichrowski Paweł 1,0 33 11,0 110,0 -11 33,3 -42 262
16 Olejarczyk Krzysztof 1,1 12 9,9 70,4 6 75,0 28 100
17 Prończuk Roman 1,2 8 9,6 57,6 8 100,0 31 65
18 Głogowski Dariusz 1,2 14 9,6 69,6 2 57,1 7 109
19 Zdanowicz Iwona 1,50 23 9,0 103,5 -11 26,1 -34 172
20 Sorsa Cezary 1,2 10 8,4 51,6 4 70,0 10 76
21 Bednarz Bogusław 1,4 10 7,0 56,0 0 50,0 4 76
22 Nazarczuk Dariusz 1,2 6 6,0 36,0 4 83,3 17 43
23 Księżopolski Karol 1,2 8 6,0 38,4 2 62,5 5 59
24 Wąsowski Marek 1,2 10 4,8 64,8 -2 40,0 5 103
25 Zdanowicz Lech 1,5 8 4,5 42,0 -2 37,5 -3 59
26 Olejarczyk Paweł 1,1 6 4,4 28,6 2 66,7 0 52
27 Tokarczyk Jacek 1,3 10 3,9 28,6 -4 30,0 -22 66
28 Orłowski Paweł 1,1 5 3,3 23,1 1 60,0 11 31
29 Kowalczyk Artur 1,1 7 3,3 29,7 -1 42,9 -4 58
30 Gaertig Andrzej 1,0 5 3,0 26,0 1 60,0 7 45
31 Korczak Piotr 1,4 8 2,8 39,2 -4 25,0 -18 74
32 Szewczyk Rafał 1,3 2 2,6 16,9 2 100,0 7 19
33 Kozak Piotr 1,0 3 2,0 17,0 1 66,7 0 34
34 Żbikowski Bartosz 1,0 4 2,0 19,0 0 50,0 -1 39
35 Strzyczkowski Maciej 1,0 9 2,0 31,0 -5 22,2 -17 79
36 Maya Oskar 1,0 2 1,0 10,0 0 50,0 1 19
37 Monecki Łukasz 1,0 3 1,0 14,0 -1 33,3 -2 30
38 Dębiec Paweł 1,0 7 1,0 14,0 -5 14,3 -21 49
39 Spadarzewski Piotr 1,0 1 0,0 3,0 -1 0,0 -3 9
40 Skriabin Daniel 1,1 1 0,0 1,1 -1 0,0 -5 7
41 Sobieszek Włodzimierz 1,1 4 0,0 7,7 -4 0,0 -11 25
42 Zagubień Artur 1,3 7 0,0 24,7 -7 0,0 -25 63