Singiel kobiet LATO 2016 - Korty Sulejówek

.

Singiel Kobietaktualizacja: 11.08.2017 g.9:00
Rozgrywki Lato 2017 RANKING PUNKTOWY
NAZWISKOIMIĘSety l.s.Sety wygr.Gemy wygr.Różnica setówRóżnica gemówLiczba gemów% wygr setów
ZdanowiczIwona22988-4-2119740,9
LiepeltAgnieszka664262559100,0
KowalczykBeata44264943100,0
WojdaBeata33123618100,0
ZdanowiczBasia6327025250,0
KabulskaAgnieszka3216182466,7
GrudzińskaAgata4217033150,0
WeatherMargaret4217013350,0
ŁuniewskaAgnieszka42120-52950,0
ZielińskaMałgorzata116148100,0
UrbańskaMarta2170-21650,0
GrybskaAgnieszka3113-1-73333,3
KlamczyńskaJoanna3110-1-82833,3
SzulkowskaBeata102-1-480,0
Neuman de SpallartJoanna2011-2-3250,0
DawidczykKatarzyna205-2-7170,0
SamojlukMałgorzata201-2-11130,0
MalinowskaKarolina000000
NazarczukAnna000000
TwardowskaJustyna000000
WiktorGabriela000000
WojtyńskaMariola000000
ZdanowiczZosia000000