Debel mężczyzn LATO 2017 - Korty Sulejówek

(Gra podwójna Gender Open:-)
Aktualizacja: 13.12.2017 g. 22:00

Debel Mężczyzn
Gry JESIEŃ / ZIMA 2017Stan na: 13.12.2017
#NAZWISKOIMIĘMlssety wygr.  x Mgemy wygr. x Mróżnica setów% wygr. setówróżnica gemów
pktpkt
1PośnikRyszard1,15041,8312,42676,0103
2BorawskiJerzy1,85041,4405,0-446,0-11
3ChróstWinicjusz1,54125,5262,5-741,5-29
4NowakowskiWaldemar1,63624,0348,8-641,76
5ZdziennickiDariusz1,42221,0158,2868,220
6GłogowskiDarek1,22319,2140,4969,615
7DzidoRobert1,42914,0170,8-934,5-32
8BrodeckiBernard1,32613,0157,3-638,5-21
9NowakMaciej1,3119,176,7363,614
10KowalczykBeata1,50209,0127,5-830,0-32
11RutkowskiMichał1,2128,472,0258,310
12ZalewskiTomasz1,6198,0102,4-926,3-21
13ZdanowiczWojciech1,0118,056,0572,716
14KłosEdward1,678,054,4371,47
15KawałkoKamil1,0137,060,0153,89
16GrudzińskiMarcin1,196,647,3366,76
17ZdanowiczIwona1,50226,0127,5-1418,2-45
18PołaskiLeszek1,576,061,5157,14
19KabulskaAgnieszka1,5066,049,5266,77
20BorawskiZbigniew1,7105,166,3-430,0-11
21SmoleńskiWojciech1,085,047,0262,510
22SupronAndrzej1,653,236,8-140,0-1
23ZdanowiczLech1,543,027,0050,02
24WichrowskiPaweł1,053,022,0160,04
25ChojnowskiRobert1,432,822,4166,71
26SzponarWładysław1,332,616,9166,72
27BielickiJanusz1,252,420,4-140,0-8
28BrzezińskiRobert1,132,216,5166,75
29GryziakPatryk1,132,216,5166,75
30KostrzewaAdam1,022,012,02100,09
31SasinJacek1,621,619,2050,0-1
32LiszkiewiczMarek1,331,313,0-133,3-4
33MoneckiŁukasz1,021,012,0050,00
34StrzyczkowskiMaciej1,021,012,0050,00
35SzarkowskiAleksander1,021,012,0050,00
36TutakMaciej1,021,012,0050,00