Chronologicznie wyniki kroczącego Rankingu Punktowego Rozgrywek LATO 2017
Aktualizacja: 20.11.2017 g.22:00

(1 chz – pierwszy mecz challenge’u zima 2017/18, nowa kategoria: singiel dzieci (dz))

Najnowsze wyniki 2017
Data Kat. Kto?  z Kim ? Wynik meczu Set 1 Set 2 Set 3 / STie-break nr gry ch.
19.11 chall Pochrzęst Maciej Urbański Paweł 2:1 2:6 7:6(3) 10:4 20
19.11 chall Grudziński Marcin Grudziński Wojciech 2:0 6:2 6:3 19
18.11 chall Grudziński Wojciech Pochrzęst Maciej 2:0 6:4 6:3 18
17.11 chall Smoleński Wojciech Grudziński Marcin 2:0 6:2 6:2 17
16.11 sm Maicki Michał Anusiewicz Maciej 1:1 4:6 6:1
15.11 chall Kostrzewa Adam Smoleński Wojciech 2:1 6:3 4:6 6:3 16
12.11 chall Maicki Michał Makaruk Jarosław 2:1 3:6 6:4 7:6 15
12.11 chall Zdanowicz Wojciech Grudziński Marcin 2:1 7:5 3:6 6:3 14
12.11 chall Pochrzęst Maciej Urbański Paweł 2:1 4:6 7:5 10:4 13
12.11 dk Zdanowicz Basia / Zdanowicz Iwona Urbańska Marta / Weather Margaret 1:1 7:6(0) 3:6 2:2
12.11 dz Pogoda Oskar Skorupska Kaja 1:0 4:1
12.11 dz Zdanowicz Basia Karpiński Szymon 1:1 6:1 3:6
11.11 sm Tokarczyk Jacek Korczak Piotr 1:0 6:1
11.11 chall Wichrowski Paweł Pochrzęst Maciej 2:0 6:3 6:2 12
10.11 chall Tokarczyk Jacek Szymański Grzegorz 1:1 4:6 6:2 22 11
10.11 dm Pośnik Ryszard / Chróst Winicjusz Kłos Edward / Nowakowski Waldemar 2:0 7:6 6:0 5:5
8.11 chall Grudziński Marcin Kowalczyk Beata 2:1 7:5 6:7(4) 10:5 10
8.11 sm Szymański Grzegorz Tokarczyk Jacek 1:1 6:3 2:6 4:2
6.11 chall Grudziński Marcin Maicki Michał 2:0 6:3 6:1 9
5.11 chall Grudziński Marcin Pochrzęst Maciej 2:0 6:2 7:6(3) 8
5.11 dz Karpiński Szymon Zdanowicz Basia 1:0 6:3
5.11 dz Karpiński Szymon Urbański Janek 1:0 6:3
5.11 dk Klamczyńska Joanna / Gliwińska Emilia Chojnowska Helena / Szulkowska Beata 1:0 6:3
5.11 dk Szulkowska Beata / Klamczyńska Joanna Gliwińska Emilia / Chojnowska Helena 1:0 6:4
4.11 sm Korczak Piotr Tokarczyk Jacek 1:0 6:3
4.11 chall Makaruk Jarosław Wichrowski Paweł 2:0 6:0 6:2 7
4.11 chall Smoleński Wojciech Kowalczyk Beata 1:0 6:3 3:3 6
4.11 chall Smoleński Wojciech Grudziński Marcin 2:0 6:2 6:1 5
3.11 sm Kowalczyk Beata Kawałko Kamil 2:0 6:0 6:1
3.11 dm Borawski Jerzy / Pośnik Ryszard Nowakowski Waldemar / Chróst Winicjusz 1:0 7:5
3.11 dm Nowakowski Waldemar / Borawski Jerzy Pośnik Ryszard / Chróst Winicjusz 1:0 7:6
2.11 chall Maicki Michał Pochrzęst Maciej 2:1 6:1 5:7 10:8 4
2.11 chall Kostrzewa Adam Kowalczyk Artur 1:0 6:3 2:4 3
31.10 chall Anusiewicz Maciej Maicki Michał 1:1 1:6 7:6(4) 2
31.10 chall Kowalczyk Beata Grudziński Marcin 2:0 6:3 6:2 1 chz
27.19 dm Borawski Jerzy / Pośnik Ryszard Nowakowski Waldemar / Chróst Winicjusz 1:0 6:3
27.10 dm Nowakowski Waldemar/ Pośnik Ryszard Borawski Jerzy / Chróst Winicjusz 1:0 6:2
27.10 dm Borawski Jerzy / Nowakowski Waldemar Chróst Winicjusz / Pośnik Ryszard 1:0 6:4
27.10 sm Nowak Maciej Maicki Michał 2:0 6:2 6:3
25.10 chall Kostrzewa Adam Makaruk Jarosław 2:0 6:4 6:4 167
24.10 sm Anusiewicz Maciej Maicki Michał 1:1 6:2 4:6
21.10 chall Sorsa Cezary Liszkiewicz Marek 2:0 6:2 6:0 166
20.10 chall Wichrowski Paweł Pochrzęst Maciej 2:0 6:0 6:0 165
20.10 chall Grudziński Marcin Grudziński Wojciech 2:1 7:5 2:6 6:2 164
18.10 chall Smoleński Wojciech Kowalczyk Beata 2:1 6:3 4:6 6:0 163
18.10 chall Księżopolski Karol Urbański Paweł 2:0 6:4 6:2 162
17.10 sm Kostrzewa Adam Smoleński Wojciech 2:0 6:2 6:3 161
15.10 chall Makaruk Jarosław Grudziński Marcin 2:0 6:4 6:0 160
15.10 chall Zdanowicz Wojciech Wichrowski Paweł 2:0 7:5 6:3 159
15.10 chall Urbański Paweł Liszkiewicz Marek 2:0 6:4 6:4 158
15.10 chall Smoleński Wojciech Jabłoński Ratał 1:1 6:3 5:7 157
15.10 chall Maicki Michał Pochrzęst Maciej 2:1 6:7(8) 6:0 12:10 156
14.10 sm Tokarczyk Jacek Korczak Piotr 1:0 6:2
14.10 chall Kostrzewa Adam Grudziński Wojciech 2:0 6:1 6:0 155
12.10 sm Smoleński Wojciech Kowalczyk Beata 2:0 7:5 7:6
11.10 dm Gryziak Patryk / Brzeziński Robert Kawałko Kamil / Zdanowicz Wojciech 2:1 3:6 6:1 6:3
11.10 chall Prończuk Roman Liszkiewicz Marek 2:0 6:1 6:2 154
11.10 sm Smoleński Wojciech Jabłoński Ratał 2:1 6:2 3:6 10:2
10.10 sm Smoleński Wojciech Zdanowicz Lech 2:1 11:9 6:10 10:6
10.10 chall Nowak Maciej Maicki Michał 2:0 6:2 6:2 153
10.10 chall Wąsowski Marek Żbikowski Bartosz 2:1 7:6 4:6 6:4 152
8.10 chall Grudziński Wojciech Grudziński Marcin 2:1 5:7 6:2 6:3 151
7.10 sm Zdanowicz Wojciech Kawałko Kamil 1:0 6:1
7.10 chall Wichrowski Paweł Maicki Michał 2:0 7:6 6:4 150
6.10 chall Grudziński Marcin Grudziński Wojciech 2:1 5:7 6:2 6:2 149